Termékek

AdalékAromaBotBottartóDobozok, ládákCsalikKiegészítő, kellékErnyőEtetőanyagBojliFőtt magvakHaltartó, merítő, csalihálóPelletHorogMűcsaliÓlomOrsóRuházatSzemüvegekSzettTáska, botzsák, száktartóÚszóVersenyládaDVD-k, KönyvekVödör, dézsaZsinórBojlis kellékekFeeder / fenekezős horgászat kellékeiRablóhalas kellékekRakós botos horgászat kellékeiÚszós horgászat kellékei
2017. október 08.MAROS MIX FEEDER KUPA SZEGED - Végeredmény MAROS MIX FEEDER KUPA SZEGED - Végeredmény

Fábos István sikerével zárult a 2. forduló a Maros Mix Feeder Kupán, az összetett második illetve harmadik helyét egyaránt a Maros Mix-Walterland csapat adta, Erdei Attila és Vidó Ferenc személyében! Az időjárás a pár csepp esőtől eltekintve vasárnap is kegyes volt a résztvevőkhöz. A fogásokról elmondható volt, hogy valamivel kevesebb súlyok voltak a szombatihoz képest, de a legtöbb szektort így is húsz kiló fölött nyerték. A fő hal a ponty volt, jó néhány termetes példány is horogra akadt, köztük egy azonban kiemelkedett a maga 8970 grammos súlyával. Néhány nagyobb kárász színesítette még a terítékeket a törpeharcsák mellett. A horgászat technikáját illetően a versenyzők ezúttal a középtávon és a 28-30 méteren találták meg legjobban a halakat, ezeken a helyeken többnyire sötétszínű etetőanyaggal, valamint minimális magvakkal és élőcsalival horgászva érték el a legjobb eredményeket. Az etetőkosarak méretét tekintve is nagy különbségek alakultak ki, egyes versenyzők egészen kicsi, míg mások kifejezetten nagy etetőkosárral horgásztak. A verseny egyben a MOHOSZ Feeder Ranglista utolsó állomásai is volt , ami miatt a versenyzők részére kiemelt súllyal rendelkezett ez a megmérettetés, hisz itt dőlt el, hogy ki az aki a 10 fős válogatott keretet is alkotja majd a 2018-as évben! A szervezők jóvoltából az első húsz versenyző értékes Tubertini és Maros Mix ajándékokat nyert.