Termékek

AdalékAromaBotBottartóDobozok, ládákCsalikKiegészítő, kellékErnyőEtetőanyagBojliFőtt magvakHaltartó, merítő, csalihálóPelletHorogMűcsaliÓlomOrsóRuházatSzemüvegekSzettTáska, botzsák, száktartóÚszóVersenyládaDVD-k, KönyvekVödör, dézsaZsinórBojlis kellékekFeeder / fenekezős horgászat kellékeiRablóhalas kellékekRakós botos horgászat kellékeiÚszós horgászat kellékei

2017. október 21.EA Record Kupa eredmények

Hozzászólások (0 db)

Az évadzáró versenyhétvége első állomása az EA Kupa volt, melynek érdekessége, hogy feeder és úszós felszerelés használata is megengedett ezen a viadalon. A késő őszi időpont ellenére meglepően szép fogások születtek, az U20-as kategória győztese Kis Juhász Bence
34430, valamint a hölgyeknél győztes Dr. Kulcsár Aranka is 30000 grammot fogott! A férfiaknál Huszár István, az U15-ben Vidó Roland, az U25-ben Szabó Bence, a Mozgás és látássérültek között Varga Tamás, a Veterán 54 korosztályban Peda Milosevic, míg a Veterán 64 korosztályban Id Varga József állhatott fel a dobogó legfelső fokára! Holnap folytatás a Horgászklub Kupán!