Termékek

AdalékAromaBotBottartóDobozok, ládákCsalikKiegészítő, kellékErnyőEtetőanyagBojliFőtt magvakHaltartó, merítő, csalihálóPelletHorogMűcsaliÓlomOrsóRuházatSzemüvegekSzettTáska, botzsák, száktartóÚszóVersenyládaDVD-k, KönyvekVödör, dézsaZsinórBojlis kellékekFeeder / fenekezős horgászat kellékeiRablóhalas kellékekRakós botos horgászat kellékeiÚszós horgászat kellékei

2017. október 24.HORGÁSZKLUB KUPA 2017. SZEGED - Eredmények

Hozzászólások (0 db)

Befejeződött az idei versenyszezon a Maty-éri evezőspályán! Az időjárás kegyes volt az indulókhoz, mert csak a hétfői ünnepen esett, de akkor kiadósan, az egész országra kiterjedten. A pálya legtöbb halát ezúttal az 54+ kategória győztese Peda Milosevic fogta a mintegy 37720 grammos fogásával. A férfiaknál Nagy Benő, a feeder kategóriában Sipos Ádám, a veterán 64+ kategóriában Id Varga József, a hölgyeknél Farkas Judit, az MLS kategóriában Jéger Szabolcs, az U15-ben Smányi Szabolcs, míg az U25-ben pedig Poiana Doru szerezte meg az első helyezést.