Termékek

AdalékAromaBotBottartóDobozok, ládákCsalikKiegészítő, kellékErnyőEtetőanyagBojliFőtt magvakHaltartó, merítő, csalihálóPelletHorogMűcsaliÓlomOrsóRuházatSzemüvegekSzettTáska, botzsák, száktartóÚszóVersenyládaDVD-k, KönyvekVödör, dézsaZsinórBojlis kellékekFeeder / fenekezős horgászat kellékeiRablóhalas kellékekRakós botos horgászat kellékeiÚszós horgászat kellékei

2018. május 21.TUBERTINI KUPA 2018 - EREDMÉNYEK

Hozzászólások (0 db)

Igazán nyárias szép idő érte parton a 8. Tubertini Kupa résztvevőit! A versenyen 7 kategóriában majd 160 versenyző foglalt helyet a parton! A felnőtt férni kategóriát Milan Sekulic nyerte, második Knezevic Zorán, a dobogó harmadik fokára Veres Gábor állhatott fel! Gratulálunk a kategóriák nyerteseinek, köszönjük a megtisztelő részvételt a népes nemzetközi mezőnynek. Az eredményeket csatoltuk írásunk végén!