Termékek

AdalékAromaBotBottartóDobozok, ládákCsalikKiegészítő, kellékErnyőEtetőanyagBojliFőtt magvakHaltartó, merítő, csalihálóPelletHorogMűcsaliÓlomOrsóRuházatSzemüvegekSzettTáska, botzsák, száktartóÚszóVersenyládaDVD-k, KönyvekVödör, dézsaZsinórBojlis kellékekFeeder / fenekezős horgászat kellékeiRablóhalas kellékekRakós botos horgászat kellékeiÚszós horgászat kellékei

2011. június 12.Sensas-MAHOR Kupa 2011

Hozzászólások (10 db)

Véget ért a két fordulós Sensas-MAHOR Kupa, mely a rendezők szándéka szerint lehetőséget teremt az Országos Klub Csapat Bajnokságra való minél tökéletesebb felkészüléshez.

Sensas-MAHOR Kupa 2011

Ebben az évben nem volt közelebbi időpont a Klub döntőhöz a verseny megrendezésére, ezét kiváló lehetőség volt a pálya felmérésére az OHCSB-n induló csapatok részére is.

Ez a létszámon is látszott, hisz 14 négy fős csapat nevezett a versenyre.

Ideális horgászidő várta a pecásokat tegnap reggel és ez a megméretetés végéig ki is tartott.

A versenyzők ki is használták a természet adta lehetőségeket, ezért hasonló fogások születtek, mint a régi szép időkben.

A versenyt 4 szektorban bonyolították le, melyek mindegyikénél szükség volt a 10 kg feletti fogásra a jó eredményhez.

A dévérek feljöttek a patkára, így a rakós botos horgászat volt a legeredményesebb, de volt aki próbálta a match botot és voltak időszakok mikor a snecizés nem volt elhanyagolható.

A szép fogásokat finom, pontos pecával lehetett elérni. Célravezető volt a kupakolás és a verseny végén a dobás sem maradhatott el.

A pontos eredmények hamarosan felkerülnek az oldalra, a galériában pedig megtekinthetőek a mai napon készült fényképek.